Як вибрати мийку з штучного каменю

Щоб вибрати якісну мийку зі штучного каменю вам слід пам’ятати про декілька моментів, які безсумнівно вплинуть на ваш вибір.

Раковина з цього матеріалу виглядає дуже багато і має багато переваг. Її поверхня не схильна до вбирання бруду і неприємних запахів, адже вона не має пір. Мийка зі штучного каменю не боїться подряпин, навіть при ударі вона не б’ється і не тріскає.

Щоб бути впевненим у якості обраної раковини зверніть увагу на показник максимальної температури, яку вона може витримати. Деякі моделі передбачають витримку температуру до 180 градусів, а ось якісні представники можуть витримати навіть температуру розпеченого деко, який Ви щойно витягли з духовки — близько 230 градусів. Врахуйте, що на дешевих моделях кам’яної раковини залишаються сліди від розпеченої посуду.

Якщо ж ви хочете придбати сучасну і якісну мийку зі штучного каменю, тоді зверніть увагу, що в її склад повинні входити натуральна кам’яна крихта і зв’язуючі акрилові смоли в співвідношенні 80% до 20%. Візуально структура виворітного боку такої мийки буде пухка і неоднорідна.

Важливо пам’ятати, що чим більше граніту в складі, тим міцнішою і довговічною буде мийка з штучного каменю і вам не доведеться витрачати багато зусиль на догляд за такою раковиною.

Можливі також варіанти, що поверхня раковини буде виконана з мармурової крихти або кварцового піску. Слідкуйте, щоб до складу таких елементів не входили поліефірні смоли, що шкідливі для здоров’я.

Віддавайте перевагу кам’яним моделям, які мають рівень антибактеріальної захисту і не дозволяють поширюватися мікробам по кухонної робочої поверхні.

При своєму виборі також зверніть увагу, що асортимент кольорових забарвлень дуже різноманітний і Ви маєте можливість підібрати підходящу фактуру під робочу поверхню на Вашій кухні.

Буде дуже практично, якщо Ви віддасте перевагу мийці зі штучного каменю в крапочку, а якщо хочете втілити оригінальне рішення, виберіть кухонну раковину з чорного або білого штучного каменю. Це буде виглядати дуже витончено і зі смаком.

Мийка зі штучного каменю виготовляється методом вібролиття, за рахунок чого поверхню виходить міцною і цілісною, а також за допомогою цього методу мийка може набувати різного форму і розміри.

Звертайтеся до консультантів інтернет магазину Furniset і вибирайте відповідну саме для вас модель мийки зі штучного каменю. Купуйте тільки якісні гранітні мийки і залишайтеся щасливими клієнтами разом з Furniset.