Як замінити фасади на кухні

Кожна господиня хоче, щоб її кухня виглядала доглянутою і красивою, але що робити, якщо стара фурнітура вже має непривабливий вигляд, адже за десяток років вона пережила сотні і тисячі ударів, кілограми пари і щоденне співробітництво з абразивними миючими засобами.

Найбільш розумним виходом в цій ситуації стане заміна кухонного фасаду, адже це не тільки дуже бюджетно, але і не створює зайвої мороки, і не вимагає додаткових сил. Обнова кухонного гарнітура також допоможе господиням обзавестися натхненням на нові смачні страви і порадує всю родину.

Адже часто шафки мають відмінний вигляд і можуть ще довго прослужити Вам, а ось кухонний фасад вже віджив своє і просто затерся або набрид дизайн. В такому випадку, переробка фасаду — це найпростіший і економний метод змінити інтер’єр в приміщенні.

Зовсім не обов’язково зберігати фурнітуру старого дизайну, якщо ви зібралися її замінити, адже зараз існує безліч сучасних типів для оформлення кухонних панелей. Різні дизайни фасадів з масиву дерева, рамкові з алюмінієвого профілю, МДФ з пластиковим покриттям, фарбовані фасади МДФ і безліч інших різновидів можуть прикрашати Вашу кухню.

Для здійснення свого задуму з приводу переробки кухонного фасаду вам слід всього лише звернеться до консультантів інтернет магазину Furniset і поділитися особистими ідеями щодо матеріалу, кольору, розмірів і форми фасадних деталей. Все інше ми беремо на себе. Важливо розуміти, що від Вашого вибору залежить довгостроковість і якість матеріалу.

Ми не рекомендуємо самостійно змінювати дверцята фасаду, якщо Ви не маєте досвіду в цій справі. Краще довірити справу професіоналам, які перероблять фасад гарнітура швидко і без пошкоджень. Першим кроком працівники фрезерують двері шафок під петлі.

Потім попередньо просвердлюють розмітку і монтують ручки.

Спеціально підготовлені фасади встановлюються на стінки і підлаштовують як вертикально, так і горизонтально спеціальними саморізами. Таким чином ви отримуєте новий кухонний фасад, а сама кухонька тепер виглядає вишукано і свіжо.

Серед наших клієнтів одним з найбільш популярних матеріалів для обробки кухні є фасад з МДФ. Його переваги полягають в тому, що МДФ добре протистоїть волозі, впливу пари, різкі перепади температур, а також такий фасад не вибагливий у догляді. В інтернет магазині Furniset є в наявності близько 100 варіантів фрезерування фасаду і більше 150 кольорыв для оформлення унікального фасаду.

Звертайтеся в наш магазин і Ви назавжди залишитеся задоволені своїм вибором.